top of page

ENGLISH

Cagatay Tutunis is a voiceover artist who is originally from Turkey but has a fluent British Accent, thanks to having lived and studied in England during his childhood. 

 

He has been doing voiceovers since 2007 and has been the voice for over 200 projects since then. 

 

With his ability to change the tone of his voice, he can speak between a deep to a child-like vocal range. His know-how on studio hardware and software, enables him to create even further vocal effects, if ever necessary. 

 

Depending on the length of the text to which a voiceover is required, he'll most likely finish the project and hand it in within 24 hours.

TÜRKÇE

2007 yılının Nisan ayından beri profesyonel seslendirme sanatçılığı yapan Çaatay Tütüniş, günümüze kadar gerçekleştirdiği bir çok belgesel, animasyon, kitap, program, santral anonsu, TV formatı ve tanıtım filmi seslendirmelerinden kazandığı tecrübeler sayesinde, mesajını kitlelere iletmek ve ürününü/markasını duyurmak isteyen tüm firmaların sesi olarak tercih edilmektedir.

 

Profesyonel stüdyoların bünyesinde veya kendi ev stüdyosunda seslendirme yapabilen Çağatay Tütüniş'in, aldığı projeleri, neredeyse yok denecek kadar az revize gereksinimi ile çok kısa bir sürede tamamlayıp teslim edebilme yeteneği, tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biridir. 

 

İngiliz aksanı ile yaptığı seslendirmelerde, sesini farklı tonlarda kullanabildiği gibi, kayıt ve efekt programları hakkındaki kullanım becerisi sayesinde, gerektiğinde doğal ötesi sesleri de müşterilerine sunabilmektedir. 

 

Gönderilen metinlerin konuşma diline uygunluğunu kontrol edip, müşterinin onayına sunulmak üzere düzenleyen Çağatay Tütüniş, bu sayede memnuniyet odaklılığının kanıtıdır. 

bottom of page